Najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych mi pytań. Oczywiście lista będzie sukcesywnie uzupełniana:) Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości - wyślij mi email lub skorzystaj z systemu komentarzy pod artykułem.

Pracuję ze wszystkimi grupami wiekowymi. Moje kwalifikacje pozwalają mi również na pracę z osobami starszymi, chorymi lub powracających do zdrowia po przebytych zabiegach. Mam duże doświadczenie w pracy z takimi osobami.

Opracowuję plany żywieniowo-treningowe dla sportowców - między innymi kulturystyka, boks, kickboxing. Pomagam również w przygotowaniu do np. zawodów. Prowadzę też zajęcia z wykorzystaniem technik TRX, kettlebells czy aeroboks.

Oczywiście, że tak! Jeśli chcecie ćwiczyć w grupie to istnieje taka możliwość. Od lat jestem również instruktorką fitness więc praca tego typu nie jest mi obca. Istnieje również możliwość treningów indywidualnych dla 2-3 osób - po wcześniejszym szczegółowym omówieniu takiej pracy.

Niekiedy jest to możliwe - na przykład w pracy z osobą starszą, nie w pełni sprawną.

Oczywiście cena zależy od kilku czynników - częstotliwości treningów, wyboru klubu do ćwiczeń, technik treningowych z użyciem konkretnych urządzeń itd. Zajrzyj do działu "oferta" po aktualny cennik.

Są osoby, które już po tygodniu sprawdzają czy waga nie drgnęła w dół ;) 


Otóż cudów nie ma:(


Do nadwagi doprowadzamy najczęściej przez lata zaniedbań - nieodpowiedniej diety i złego trybu życia. Sprawa jest bardzo indywidualna - czasem na pierwsze efekty trzeba pracować kilka tygodni - czasem kilka miesięcy.

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Skomentuj: