O mnie

Margaretta Białas

Kilka słów o mnie :)

Nazywam się Margaretta Białas - od dwudziestu lat jestem trenerem personalnym, dietetykiem oraz instruktorem fitness. Moje długoletnie doświadczenie pozwala mi opracowywać efektywne plany żywieniowe i treningowe zarówno dla osób chcących zrzucić nieco zbędnych kilogramów, jak i takich, którzy pragną zbudować wymarzoną sylwetkę.

 

  • Bardzo ważną grupą klientów są dla mnie osoby starsze, również po przebytych operacjach, którym pomagam przywrócić sprawność poprzez odpowiednio zbilansowaną dawkę ruchu i zrównoważonej diety.

 

  • Na co dzień spotkasz mnie w klubie trenerów personalnych OneOnOne przy ulicy Lipowej w Łodzi - prowadzę również zajęcia w kilku dobrych klubach fitness na terenie miasta.
wykłady
Margaretta Białas
Trener osobisty Margaretta Białas
Trener personalny Margaretta Białas
O mnie

Moja praca
Moja pasja....

Margaretta Białas
Dla każdego

Prowadzę treningi dla przyszłych i obecnych matek, osób starszych, sportowców, kulturystów... Jak widać dla każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy trenerskiej :) I tak już od dwudziestu lat - uwielbiam swój zawód i cieszy mnie możliwość dzielenia się wiedzą i pomagania tym, którzy pomocy takiej pomocy potrzebują.

Margaretta Białas
Dla przyszłych trenerów

Jestem wykładowcą w Polskiej Akademii Sportu - właśnie tam możesz uzyskać kwalifikacje do pracy jako trener personalny. PAS jako jeden z nielicznych takich ośrodków posiada zezwolenie Ministerstwa Sportu. Kończąc nasz kurs będziesz w pełni przygotowany do rozpoczęcia pracy w zawodzie trenera!

Margaretta Białas

W przeciwieństwie do wielu domorosłych "trenerów osobistych", stale podnoszę swoje umiejętności dzięki czemu moi podopieczni nie muszą obawiać się, że ich wysiłki pójdą na marne z powodu ignorancji trenera...

 

  • Dzięki moim kwalifikacjom mogę pracować również z osobami, które mają wszelkiego rodzaju schorzenia: od chorób kręgosłupa po cukrzycę. Więcej o moich umiejętnościach, które nabyłam przez ostatnich piętnaście lat przeczytasz w artykule "Moje certyfikaty".

 

  • Współpracuję z wieloma klubami fitness i siłowniami i co za tym idzie jestem w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla Twojego treningu. Jednocześnie daje mi to możliwość pracy również z grupami - być może chcesz wspólnie ze znajomymi zająć się swoimi problemami? Trening grupowy to nie tylko efektywne ale i... tańsze rozwiązanie. O kosztach współpracy z trenerem osobistym przeczytasz w artykule "Trener osobisty - ile to kosztuje?".

Wasze opinie:

Magda Zając

Duża wiedza, pasja i zaangażowanie - to główne cechy Margaretty :) Od ustalenia diety po ciekawe treningi - a efekty przychodzą szybciej niż się spodziewasz!

Magda Zając

Dacia Adventure Rally Team

Galeria
Margaretta - logo

Kontakt

Sprawdź na mapie, w których klubach możesz ze mną współpracować

Poniżej zaś są moje dane kontaktowe:

  • OneOnOne Studio

    Studio Treningów Osobistychul. Lipowa 60/62

Email

trener@margaretta.pl

Kontakt

Masz do mnie pytania? Chcesz się umówić na konsultację?Wypełnij poniższy formularz lub użyj danych kontaktowych:

  • tel. +48 504 182 662
  • trener@margaretta.pl
Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Telefon

+48 504 182 662

Social

Znajdziesz mnie na: