Ile kosztuje trener osobisty

No właśnie... Wiele osób boi się skorzystać z ofert indywidualnego treningu myśląc, że pociągnie to za sobą duże koszty. Nic bardziej mylnego! Wystarczy porównać efekty, które osiągają osoby współpracujące z trenerem osobistym z efektami jakich możemy się spodziewać po różnej maści klubach fitness, które wyrastają jak grzyby po deszczu.

Z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc grupowo z niewykwalifikowanym instruktorem przez lata!

Nierzadko osoby, które mają do czynienia z takimi klubami uczęszczają na treningi przez rok - dwa lata i... efektów brak! Najczęściej jest tak, że z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc przez lata w nieodpowiedni sposób na jakichś grupowych zajęciach prowadzonych przez niewykwalifikowany personel "z łapanki". 

Czas = Pieniądze

Pomijając kwestię oddania swojego zdrowia w ręce najczęściej młodych i niedoświadczonych instruktorów, ćwiczenie przez całe miesiące w takich grupach jest zwykłą stratą czasu i... oczywiście pieniędzy. Do tego dochodzą kwestie opracowania diety - niestety często są to cudowne środki z kolorowych czasopism, podsuwane przez "panie instruktorki" - i nawet jeśli jakimś cudem zadziałają - to na krótko. Profesjonalny trener osobisty nie zaproponuje Ci diety. Zaproponuje za to zmianę trybu odżywiania stosownie do Twojego stanu zdrowia, trybu życia, możliwości fizycznych. Stąd też skorzystanie z mojej pomocy może co najwyżej zaoszczędzić Ci zdrowie, czas i.. pieniądze.

Cena treningów

Koszt pierwszej konsultacji, na którą możesz się ze mną umówić widoczny jest zawsze na mojej stronie z pakietami. Podczas spotkania dowiesz się min. w jaki sposób powinnaś/powinieneś się odżywiać stosownie do swojej sytuacji zdrowotnej, otrzymasz pierwszy plan żywieniowy i propozycję zestawów treningowych. Realizacja treningów z moim wsparciem to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, zależna głównie od tego z jakich sal treningowych skorzystamy. Oczywiście zawsze staram się wybrać propozycje optymalne dla możliwości finansowych mojego klienta.

 

Jakie zaś kwoty wchodzą w grę? Przy założeniu, że ćwiczymy 2 razy w tygodniu i masz już za sobą pierwszą konsultację i ustalenie planów żywieniowo/treningowych - to może być około 600zł miesięcznie. Jeśli jesteś w stanie realizować część moich zaleceń treningowych samodzielnie wtedy możemy spotykać się raz w tygodniu - więc koszt treningów wyniesie około 300zł miesięcznie. A jeśli potrzebujesz intensywnego treningu, chcesz osiągnąć więcej, szybciej - to pakiet na przykład 12 treningów wyniesie około 900zł. Jednorazowy koszt konsultacji z ustaleniem planu żywieniowego i treningowego wynosi od 199 do 250zł. 

 

Aktualny cennik znajdziesz zawsze na mojej stronie z ofertą.

Tak więc myśląc o kosztach nie obawiaj się, że usługa indywidualnego treningu jest przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych, gwiazd itp. Większość moich klientów to osoby o przeciętnych możliwościach materialnych - a dzięki temu, że osiągają zamierzony efekt szybciej i skuteczniej - oszczędzają swój czas i pieniądze. Trener osobisty to wyzwanie, na które Cię stać. Przemyśl to.

Zapisz się
już dziś!Masz pytania? Chcesz się dowiedzieć więcej? Skorzystaj z poniższego formularza lub moich danych kontaktowych!

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Skomentuj: