Treningi przed ślubem - i ich efekty :)

Tak się składa, że mój wpis "Odchudzanie przed ślubem" jest drugim najczęściej czytanym artykułem na mojej stronie :o Bardzo się cieszę, że jest duże zainteresowanie tym właśnie tematem :) Oczywiście każdej parze polecam wykorzystanie do maksimum czasu jaki został do ślubu - właśnie na treningi i dietę żeby w najważniejszym dniu móc się pochwalić wspaniałą sylwetką!
Poniżej zobaczycie zdjęcia przesłane przez moje podopieczne - Kasię i Asię (za pozwolenie pokazania fotografii bardzo dziękuję!). Obie mocno pracowały na naszych treningach i efekty oceńcie sami:

Kasia (na facebooku: Katia Buzia)


Kasia odbywała treningi 2 razy w tygodniu, w przewadze były to ćwiczenia siłowe kształtujące górne i wyszczuplające dolne partie ciała - efekty jej ciężkiej pracy widać na zdjęciach :)
 

Asia (profil Asi na facebooku)

Asia trenowała intensywnie 3 razy w tygodniu - i była to mieszanka treningów: wyszczuplającego, funkcjonalnego i aerobowego z naciskiem na dolne partie ciała, plecy i brzuch - wszystko podparte odpowiednią dietą. Efekty tych wysiłków mówią same za siebie :) 

Obie panny młode wyglądają cudownie - prawda, że warto popracować nad swoją figurą? Zdjęcia i filmy zostaną z Wami na długie lata - a ja mam nadzieję, że treningi i zmiana nawyków żywieniowych również staną się częścią Waszego wspólnego życia :) 

 

Młodym parom życzę samych szczęśliwych chwil - a obecnie pracującym nad swoimi sylwetkami - szybkich i trwałych efektów :)

 

Pozdrawiam,

Margaretta :)

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Skomentuj: