Odchudzanie z trenerem,
Dieta, treningi, suplementacja

z moim wsparciem zrealizujesz Swoje Cele!

Treningi przed ślubem - i ich efekty :)

Tak się składa, że mój wpis "Odchudzanie przed ślubem" jest drugim najczęściej czytanym artykułem na mojej stronie :o Bardzo się cieszę, że jest duże zainteresowanie tym właśnie tematem :) Oczywiście każdej parze polecam wykorzystanie do maksimum czasu jaki został do ślubu - właśnie na treningi i dietę żeby w najważniejszym dniu móc się pochwalić wspaniałą sylwetką!
Poniżej zobaczycie zdjęcia przesłane przez moje podopieczne - Kasię i Asię (za pozwolenie pokazania fotografii bardzo dziękuję!). Obie mocno pracowały na naszych treningach i efekty oceńcie sami:

Kasia (na facebooku: Katia Buzia)


Kasia odbywała treningi 2 razy w tygodniu, w przewadze były to ćwiczenia siłowe kształtujące górne i wyszczuplające dolne partie ciała - efekty jej ciężkiej pracy widać na zdjęciach :)
 

Asia (profil Asi na facebooku)

Asia trenowała intensywnie 3 razy w tygodniu - i była to mieszanka treningów: wyszczuplającego, funkcjonalnego i aerobowego z naciskiem na dolne partie ciała, plecy i brzuch - wszystko podparte odpowiednią dietą. Efekty tych wysiłków mówią same za siebie :) 

Obie panny młode wyglądają cudownie - prawda, że warto popracować nad swoją figurą? Zdjęcia i filmy zostaną z Wami na długie lata - a ja mam nadzieję, że treningi i zmiana nawyków żywieniowych również staną się częścią Waszego wspólnego życia :) 

 

Młodym parom życzę samych szczęśliwych chwil - a obecnie pracującym nad swoimi sylwetkami - szybkich i trwałych efektów :)

 

Pozdrawiam,

Margaretta :)

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się: *
Email *
Wiadomość: * UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wasze ulubione:

Ile kosztuje trener osobisty?

Ile kosztuje trener osobisty

Etapy współpracy

Etapy współpracy

Odchudzanie przed ślubem

Odchudzanie przed ślubem

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Moje certyfikaty

Moje certyfikaty

Trening na próbę

Trening na próbę

Tagi