Transformacje

Najczęstsze pytanie jakie słyszę brzmi: "kiedy zobaczę pierwsze efekty?". Sprawa jest oczywiście bardzo indywidualna - niekiedy wystarczy kilka tygodni, innym razem kilka miesięcy ;) 

Poniżej znajdziecie kilka osób, z którymi pracuję - i które zgodziły się na publikację zdjęć. Zależnie od założonych celów oraz sposobu treningu/odżywiania odnoszą swoje własne sukcesy w budowaniu sylwetki :)

Michalina za swój cel postawiła poprawę sylwetki. Zdecydowała się na współpracę ze mną on-line - poniżej widzicie efekty jej dwumiesięcznej pracy :)

Z Magdą trenujemy 3 razy w tygodniu (z drobnymi przerwami). Magda posiada szczupłą, dojrzałą sylwetkę - początkowo bez zarysu mięśniowego, z mała gęstością mięśni. Po 5 miesiącach współpracy:

Z Aleksandrą pracujemy od czterech miesięcy (2x w tygodniu) nad poprawą sylwetki :)

Marta zdecydowała się na współpracę "na odległość" :) Po 2 miesiącach konsultacji on-line widać już znaczną poprawę!

Zuzanna również korzysta z mojej pomocy on-line :) Po trzech miesiącach może pochwalić się pierwszymi sukcesami - oto jej fotki "przed" i "po":

Czytaliście już mój wcześniejszy wpis "odchudzanie przed ślubem" - lub inną uroczystością? Te zdjęcia akurat pasują do tamtego artykułu ;) Oto Kasia po miesiącu treningów:

A tu mamy efekt trzymiesięcznych działań Jarosława na rzecz poprawy sylwetki - również przy pomocy konsultacji online:

Bardzo dziękuję moim podopiecznym za możliwość pokazania efektów naszej pracy :) Mam nadzieję, że ośmieli to również Ciebie do podjęcia pierwszego kontaktu z trenerem osobistym - i realizację własnych wyzwań w zakresie budowy wymarzonej sylwetki. Zapraszam na pierwszą konsultację!


Trener personalny,

Margarretta Białas

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Skomentuj: