Cel - poprawa sylwetki

Jeśli stawiasz sobie za cel poprawę sylwetki - idealnym rozwiązaniem będą treningi personalne - oczywiście z doświadczonym trenerem :) Poniżej możecie zobaczyć mojego 23-letniego podopiecznego, który zamierza poprawić swoją sylwetkę i nabrać lekkiej muskulatury. Trenujemy od 2 miesięcy 3 razy w tygodniu i już widać pierwsze wyraźne efekty! Poza treningami korzystamy ze spersonalizowanej diety (pod kątem masy mięśniowej), którą opracowałam na potrzeby klienta oraz z  suplementacji. Prowadzę z podopiecznym trening siłowy podzielony na grupy mięśniowe - a wszystko dobywa się w profesjonalnym studiu treningów personalnych 1on1.

Mam nadzieję, że postępy moich podopiecznych ośmielą również Ciebie do podjęcia pierwszego kontaktu z trenerem personalnym - i realizację własnych wyzwań w zakresie budowy wymarzonej sylwetki. Zapraszam na pierwszą konsultację!


Trener personalny,

Margarretta Białas

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się:*
Email *
Wiadomość:* UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wyślij

Skomentuj: