Odchudzanie z trenerem,
Dieta, treningi, suplementacja

z moim wsparciem zrealizujesz Swoje Cele!

Aeroboks. Moja metoda na trening

Trening odchudzający nie może być nudny - przeciwnie musi sprawiać, że będziesz z niecierpliwością oczekiwać następnego...


Trener osobisty to zawód, na który składają się lata doświadczeń w wielu dyscyplinach sportu oraz wiedza na temat żywienia czy z zakresu zagadnień medycyny. Trening fitness, kulturystyka, czy też nowoczesne formy typu trening TRX i Crossfit Kettlebell to moje główne specjalizacje, jednakże od dziecka największą moją pasją były sztuki walki, głównie boks i kickboxing.


Korzystając z tych doświadczeń postanowiłam opracować swój własny system treningu odchudzającego i modelującego sylwetkę, który opiera się na klasycznym fitnessie i... sztukach walki właśnie. Po kilku latach mogę już śmiało powiedzieć, że opracowany przeze mnie zmodyfikowany trening Aeroboksu to bardzo efektywna metoda na skuteczne odchudzanie oraz idealna wręcz forma pracy nad własną sylwetką.

Oczywiście bez obaw - nie jest to nauka walki - raczej zabawa z elementami technik wykorzystywanych w sztukach walki.

Połączenie fitnessu, kickboxingu, boksu i Krav Magi brzmi początkowo może karkołomnie ale za to świetnie przyjmuje się wśród ćwiczących - są to niezwykle ciekawe i dające olbrzymią satysfakcje treningi. Oczywiście bez obaw - nie jest to nauka walki - raczej zabawa z wykorzystaniem technik wykorzystywanych w sztukach walki. Aeroboks jest treningiem dla każdego, niezależnie od kondycji i wieku.

Zazwyczaj ćwiczący szybko łapią "aeroboksowy bakcyl" - widoczna na zdjęciach grupa po kilku takich treningach poszła ze mną na zwykłą salę fitness - i po wejściu usłyszałam jak mówią z rozczarowaniem: "Nie ma worków...?" :)


Zapraszam do skorzystania z moich autorskich treningów - kontakt ze mną widoczny jest na dole.

Kliknij ikonkę i zadaj pytanie:

Masz do mnie pytania? 

Wypełnij formularz - odpowiem najszybciej jak to możliwe :)

Przedstaw się: *
Email *
Wiadomość: * UWAGA - proszę nie wpisywać w to pole linków (http://, www.) gdyż takie wiadomości są od razu odrzucane!

Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu kontaktowym pytanie.

*Uwaga - żeby formularz mógł zostać przesłany należy zaznaczyć powyższą zgodę na przetworzenie danych!

Wasze ulubione:

Ile kosztuje trener osobisty?

Ile kosztuje trener osobisty

Etapy współpracy

Etapy współpracy

Odchudzanie przed ślubem

Odchudzanie przed ślubem

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Moje certyfikaty

Moje certyfikaty

Trening na próbę

Trening na próbę

Tagi