Trener osobisty i dietetyk Margaretta Białas.
Konsultacje: 504 182 662 |
Kilka słów o mnie

Kilka słów o mnie

Utworzono: wtorek, 19, listopad 2013 08:19
Margaretta Białas
( 16 Głosów )  
Komentarzy: 2
Odsłony: 7226

Witaj! Nazywam się Margaretta Białas - od piętnastu lat jestem trenerem personalnym, dietetykiem oraz instruktorem fitness.

Moje długoletnie doświadczenie pozwala mi opracowywać efektywne plany żywieniowe i treningowe zarówno dla osób chcących zrzucić nieco zbędnych kilogramów, jak i takich, którzy pragną zbudować wymarzoną sylwetkę. Bardzo ważną grupą klientów są dla mnie osoby starsze, również po przebytych operacjach, którym pomagam przywrócić sprawność poprzez odpowiednio zbilansowaną dawkę ruchu i zrównoważonej diety.

Prowadzę treningi dla wszystkich grup wiekowych, bardzo ważną grupą klientów są dla mnie osoby starsze, również po przebytych operacjach...

W przeciwieństwie do wielu młodych domorosłych "trenerów osobistych", stale podnoszę swoje umiejętności dzięki czemu moi klienci nie muszą obawiać się, że ich wysiłki pójdą na marne z powodu ignorancji trenera... Dzięki moim kwalifikacjom mogę pracować również z osobami, które mają wszelkiego rodzaju schorzenia: od chorób kręgosłupa po cukrzycę. Więcej o moich umiejętnościach, które nabyłam przez ostatnich piętnaście lat przeczytasz w artykule "Moje certyfikaty".

Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę ze mną otrzyma profesjonalnie przygotowany plan żywieniowy i treningowy (o szczegółach przeczytasz w artykule "Etapy współpracy"). Podczas treningów pod moim nadzorem poświęcam całą uwagę swojemu klientowi - ze mną nie poczujesz się jak zbędny element treningu, co niestety ma często miejsce przy dzisiejszych realiach na tym rynku usług.

Chcesz ćwiczyć z przyjaciółką lub w większej grupie? To świetny sposób na pozbycie się skrępowania oraz... obniżenie kosztów :) Skorzystaj z mojej oferty treningów grupowych - przeczytsz więcej pod tym linkiem.

Współpracuję z wieloma klubami fitness i siłowniami i co za tym idzie jestem w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla Twojego treningu. Jednocześnie daje mi to możliwość pracy również z grupami - być może chcesz wspólnie ze znajomymi zająć się swoimi problemami? Z pewnością będzie to nie tylko efektywne ale i... tańsze rozwiązanie. O kosztach współpracy z trenerem osobistym przeczytasz w artykule "Trener osobisty - ile to kosztuje?".


Ponieważ sama nie lubię monotonii treningu, staram się wprowadzać różnorodne, ciekawe, bardzo często autorskie ćwiczenia wykorzystujące nie tylko typowe dla fitnessu zestawy treningowe ale również elementy różnych dyscyplin, które są mi bliskie - jak boksu czy kickboxingu, które zawsze świetnie się przyjmują wśród trenujących. Oczywiście zawsze dopasowuję treningi do możliwości danej osoby.

Trening ze mną nie może być nudny! Staram się wprowadzać różnorodne, ciekawe, bardzo często autorskie ćwiczenia...

Opracowuję również plany diet i ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Co za tym idzie spora część moich klientek to kobiety pragnące powrócić do figury sprzed ciąży - najczęściej te same, które zaufały mi podczas jej trwania :) Zajmuję się również korekcją wad postawy - we wszystkich grupach wiekowych.Na koniec muszę jeszcze wspomnieć o swoich nieco bardziej zaawansowanych sportowo kwalifikacjach. Jestem bowiem doświadczoną instruktorką kulturystyki oraz specjalistką w treningu "Crossfit Kettlebell" i "TRX". Pomagam również przy urządzaniu nowych sal fitness, siłowni i sal treningowych (boks, kickboxing) - doradzam w doborze sprzętu, jego optymalnym ustawieniu oraz ewentualnie udzielam wstępnych porad dotyczących prowadzenia treningów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia z tego zakresu - odpowiednie informacje znajdziesz na tej stronie w dziale "Moja Oferta".

To tyle tytułem wstępu :)

Zapraszam do wspólnych treningów!

comments powered by Disqus

Umów się na konsultację

margaretta białas

Dowiedz się jak powinna wyglądać Twoja codzienna dieta oraz jaką aktywność powinnaś podjąć by zbudować wymarzoną sylwetkę.

Umów się na pierwszą konsultację!

Formularz kontaktowy

: 8 + 13 =

Zdążyć przed ślubem

Zbuduj wymarzoną sylwetkę na Wasz wyjątkowy dzień!

Oferta dla par

Etapy pracy ze mną

Jak wygląda współpraca z trenerem - od pierwszego spotkania po treningi?

Przeczytasz po tym linkiem :)

Kontakt ze mną

Masz do mnie pytania? Chcesz umówić się na pierwszą konsultację?

Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:
margaretta białas

W ciągu dnia często prowadzę zajęcia - jeśli nie odbiorę telefonu,

proszę zostawić wiadomość sms lub email.

Margaretta Białas, ŁódźCopyright © 2013 Margaretta Białas, Projekt i wykonanie: Adam.J.

Umów się na konsultację dietetyczną!

tel: 504 182 662 | email:

Margaretta Białas, trener i dietetyk. Łódź

Witaj! Nasza strona używa cookies - możesz wyłączyć zapisywanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.