Trener osobisty i dietetyk Margaretta Białas.
Konsultacje: 504 182 662 |
Ile kosztuje trener osobisty?

Trener osobisty - ile to kosztuje?

Utworzono: niedziela, 17, listopad 2013 06:44
Trener osobisty - ile to kosztuje?
( 8 Głosów )  
Komentarzy: 0
Odsłony: 11713

Ile kosztuje trener osobisty? I czy mnie na to stać?

No właśnie... Wiele osób boi się skorzystać z ofert indywidualnego treningu myśląc, że pociągnie to za sobą duże koszty. Nic bardziej mylnego! Wystarczy porównać efekty, które osiągają osoby współpracujące z trenerem osobistym z efektami jakich możemy się spodziewać po różnej maści klubach fitness, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Nierzadko osoby, które mają do czynienia z takimi klubami uczęszczają na treningi przez rok - dwa lata i... efektów brak! Najczęściej jest tak, że z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc przez lata w nieodpowiedni sposób na jakichś grupowych zajęciach prowadzonych przez niewykwalifikowany personel "z łapanki".

Z trenerem osobistym osiągniesz więcej przez 5 miesięcy niż ćwicząc grupowo z niewykwalifikowanym instruktorem przez lata!

Pomijając kwestię oddania swojego zdrowia w ręce najczęściej młodych i niedoświadczonych instruktorów, ćwiczenie przez całe miesiące w takich grupach jest zwykłą stratą czasu i oczywiście pieniędzy... Do tego dochodzą kwestie opracowania diety - niestety często są to cudowne środki z kolorowych czasopism, podsuwane przez "panie instruktorki" - i nawet jeśli jakimś cudem zadziałają - to na krótko. Profesjonalny trener osobisty nie zaproponuje Ci diety. Zaproponuje za to zmianę trybu odżywiania stosownie do Twojego stanu zdrowia, trybu życia, możliwości fizycznych. Stąd też skorzystanie z mojej pomocy może co najwyżej zaoszczędzić Ci zdrowie, czas i.. pieniądze.

Koszt pierwszej konsultacji, na którą możesz się ze mną umówić (szczegóły w artykule "Etapy współpracy") widoczny jest w tabelce poniżej. Podczas spotkania dowiesz się min. w jaki sposób powinnaś/powinieneś się odżywiać stosownie do swojej sytuacji zdrowotnej, otrzymasz pierwszy plan żywieniowy i propozycję zestawów treningowych. Realizacja treningów z moim wsparciem to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, zależna głównie od tego z jakich sal treningowych skorzystamy. Oczywiście zawsze staram się wybrać propozycje optymalne dla możliwości finansowych mojego klienta.

Tak więc myśląc o kosztach nie obawiaj się, że usługa indywidualnego treningu jest przeznaczona wyłącznie dla osób zamożnych, gwiazd itp. Większość moich klientów to osoby o przeciętnych możliwościach materialnych - a dzięki temu, że osiągają zamierzony efekt szybciej i skuteczniej - oszczędzają swój czas i pieniądze. Trener osobisty to wyzwanie, na które Cię stać. Przemyśl to.

 

Konsultacje on-line

margaretta białas

Nie musisz mieszkać w Łodzi żeby skorzystać z mojej pomocy!

Opracowuję plany żywieniowe i treningowe również on-line! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o takiej formie współpracy skorzystaj z poniższego formularza lub przejdź do moich danych kontaktowych

Formularz kontaktowy

: 4 + 1 =

Zdążyć przed ślubem

Zbuduj wymarzoną sylwetkę na Wasz wyjątkowy dzień!

Oferta dla par

Etapy pracy ze mną

Jak wygląda współpraca z trenerem - od pierwszego spotkania po treningi?

Przeczytasz po tym linkiem :)

Wybierz odpowiedni plan dla siebie!

  • Konsultacja

   199 /zł
   • Konsultacja dietetyczna
   • Wstępny plan żywieniowy
   • Lista zakupów
   • Konsultacja on-line (opcja)
   • -
   • -
  • Pierwszy trening

   299 /zł
   • Konsultacja dietetyczna
   • Wstępny plan żywieniowy
   • Lista zakupów
   • Plan treningowy
   • 1 trening próbny
   • -
Podpowiedzi z "żaróweczką" - najedź kursorem (lub przytrzymaj palcem na smartfonie/tablecie)

Copyright © 2013 Margaretta Białas, Projekt i wykonanie: Adam.J.

Umów się na konsultację dietetyczną!

tel: 504 182 662 | email:

Margaretta Białas, trener i dietetyk. Łódź

Witaj! Nasza strona używa cookies - możesz wyłączyć zapisywanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.