Trener osobisty i dietetyk Margaretta Białas.
Konsultacje: 504 182 662 |
Co Ci proponuję

Co może zaoferować trener personalny?

Utworzono: niedziela, 17, listopad 2013 14:32
Margaretta Białas
( 14 Głosów )  
Komentarzy: 0
Odsłony: 6567

Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie? A może chcesz szybciej wrócić do zdrowia po przebytej operacji lub po prostu zadbać o kondycję? Dobrze trafiłaś/eś :)

Przed Tobą tylko trzy kroki do zmian:

1 - umawiasz się na pierwszą konsultację

2 - wprowadzasz zmiany nawyków żywieniowych zgodnie z opracowanym przeze mnie planem

3 - rozpoczynasz aktywność fizyczną korzystając z treningów personalnych.

Kto zaś może skorzystać z mojej pomocy? Poniższa lista powinna wszystko wyjaśnić - jeśli nie - zachęcam do kontaktu ze mną!

 • Skuteczne odchudzanie.

  Opracowuję dietę dostosowaną do konkretnej osoby, ustalam plan treningowy i przeprowadzam treningi indywidualne. Cały czas nadzoruję postępy, motywuję i wprowadzam ewentualne korekty, by szybko i bez większych wyrzeczeń pomóc Ci uzyskać wymarzoną figurę. Pomagam również wrócić do dawnej sylwetki kobietom po porodzie tudzież po przebytych chorobach, operacjach.

 • Dieta

  Ponieważ jestem również dietetyczką, możesz też zwrócić się do mnie wyłącznie w kwestii odżywiania. Opracuję odpowiednią dla Ciebie dietę - chociaż to słowo kojarzone jest z pewnymi ramami czasowymi więc wolę mówić, że zachęcę Cię do stałej zmiany sposobu odżywiania. Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i uzyskanie wymarzonej figury nie musi oznaczać samych wyrzeczeń! Mój plan żywieniowy opracowany specjalnie dla Ciebie uwzględni nawet Twój apetyt na słodkości!

 • Wymarzona sylwetka

  Gdy moje klientki już się uporają z problemem kilogramów, przychodzi moment, że chcą czegoś więcej. Na przykład wysportowanej figury "fit". To już jest zadanie wymagające odrębnej diety i zupełnie innych treningów. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt - zapraszam na konsultacje :)

 • Wszystkie grupy wiekowe

  Osoby starsze również nie powinny bać się ćwiczeń z trenerem personalnym. Opracowuję pakiety treningów oraz plany żywieniowe także dla seniorów. Od lat pracuję z osobami, które poprzez swój wiek lub chorobę nie są w stanie pokonać forsownych ćwiczeń, a jednocześnie chcą zadbać o kondycję zdrowie, wygląd i samopoczucie.

 • Kursy i warsztaty

  Prowadzę kursy i warsztaty doszkalające dla dietetyków, instruktorów fitness, trenerów osobistych. Biorę udział w szkoleniach organizowanych przez placówki służby zdrowia, firmy związane z dystrybucją zdrowej żywności, szkoły. Więcej szczegółów na temat prowadzonych przeze mnie zajęć znajdziesz pod tym linkiem.

 • Korekcja wad postawy

  Jednym z problemów cywilizacyjnych są wady postawy, które w konsekwencji prowadzą w prostej linii do licznego zestawu chorób, głównie chorób kręgosłupa. Dzięki moim treningom możemy zapobiec takim problemom i poprzez odpowiednio opracowane ćwiczenia zadbać o Twój kręgosłup i prawidłową postawę!

 • Treningi grupowe i indywidualne

  Co prawda głównie jestem trenerem personalnym ale też jestem instruktorką fitness więc praca z grupą nie jest mi obca. Jeśli chcecie w gronie znajomych zadbać o swoją kondycję i wygląd - mogę opracować dla Was treningi i oczywiście przeprowadzić je w klubie fitness.

 • Trening Crossfit Kettlebell

  Niezwykle popularna na świecie i coraz popularniejsza u nas metoda treningu (podobnie jak TRX, o którym za chwilę). Są to treningi z odważnikiem wyposażonym w uchwyt. Dzięki temu narzędziu można wykonywać dziesiątki ćwiczeń i uzyskać fenomenalne efekty. Pod okiem dobrego trenera rzecz jasna - zapraszam ;)

 • Trening TRX

  Trening z użyciem podwieszanych taśm treningowych. Można w ten sposób ćwiczyć niemal wszystkie partie mięśni i głównie dzięki swej prostocie jest to system bardzo popularny - podobnie jak wspomniane wyżej ćwiczenia z "ketlem". Mam specjalizację w obu dziedzinach więc polecam te dwie formy treningu.

 • Konsultacje dotyczące wyposażenia sal treningowych

  Jeśli otwierasz lub zamierzasz otworzyć siłownię, klub fitness, salę do treningu boksu czy kickboxingu i jest to dziedzina, w której nie masz doświadczenia - możesz zwrócić się do mnie po pomoc. Pomagam przy doborze sprzętu, odpowiednim rozplanowaniu sali. Czasami mogę polecić również osoby do prowadzenia treningów i udzielić porad przy planowaniu zajęć.

comments powered by Disqus

Umów się na konsultację

margaretta białas

Dowiedz się jak powinna wyglądać Twoja codzienna dieta oraz jaką aktywność powinnaś podjąć by zbudować wymarzoną sylwetkę.

Umów się na pierwszą konsultację!

Formularz kontaktowy

: 3 + 9 =

Zdążyć przed ślubem

Zbuduj wymarzoną sylwetkę na Wasz wyjątkowy dzień!

Oferta dla par

Etapy pracy ze mną

Jak wygląda współpraca z trenerem - od pierwszego spotkania po treningi?

Przeczytasz po tym linkiem :)

Kontakt ze mną

Masz do mnie pytania? Chcesz umówić się na pierwszą konsultację?

Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych:
margaretta białas

W ciągu dnia często prowadzę zajęcia - jeśli nie odbiorę telefonu,

proszę zostawić wiadomość sms lub email.

Margaretta Białas, ŁódźCopyright © 2013 Margaretta Białas, Projekt i wykonanie: Adam.J.

Umów się na konsultację dietetyczną!

tel: 504 182 662 | email:

Margaretta Białas, trener i dietetyk. Łódź

Witaj! Nasza strona używa cookies - możesz wyłączyć zapisywanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.